FOLIE TERMOKURCZLIWE - PŁOCK

Folia termokurczliwa jest idealna zarówno do pakowania wszelkiego rodzaju pojedynczych produktów, jak i zbiorczych opakowań towarów. Dzięki swoim właściwościom zapewnia trwałe, mocne i skuteczne zabezpieczenie podczas przechowywania i transportu. Folia termokurczliwa pozwala na łączenie towarów w pakiety i zgrzewki, ponieważ po obkurczeniu dokładnie przylega do opakowania. Charakteryzuje się niską temperaturą zgrzewania, dużą wytrzymałością na rozrywanie i bardzo wysoką przezroczystością. Folia termokurczliwa doskonale zabezpiecza produkt przed negatywnym wpływem czynników zewnętrznych. Chroni go także przed uszkodzeniami mechanicznymi i zapewnia stabilność opakowania zbiorczego. Ten sposób pakowania gwarantuje znakomitą prezentację produktu dzięki doskonałym własnościom fizycznym oraz optycznym folii. Oferujemy folię o szerokiej gamie parametrów według indywidualnych potrzeb naszych Klientów.

Folie termokurczliwe, czyli wytrzymałość i skuteczna ochrona

 

Głównym zadaniem folii termokurczliwej jest zabezpieczenie towarów przed działaniem konkretnych czynników. W ten sposób można także zebrać wiele produktów w jednym opakowaniu, co jest korzystne w przypadku pakowania ich na miejscu produkcji i dostarczania do sklepów detalicznych. Dostępne folie występują w wielu wersjach. Umożliwia to ich dostosowanie zarówno do wyrobów spożywczych, jak i przemysłowych.
Dbamy o to, by nasze folie termokurczliwe były wytrzymałe i odporne na działanie wielu czynników. Pozwalają one na skuteczne zabezpieczenie konkretnego produktu. Folie termokurczliwe znajdziesz w formie rękawa, taśmy  a także półrękawa foliowego czy woreczków pozwalających na przechowywanie niewielkich towarów. Tworzymy produkty o licznych zastosowaniach, które sprawdzą się doskonale w różnych firmach.

W asortymencie są dostępne również:

  • folie stretch:
  • ręczne i maszynowe,
  • spożywcze i tzw. „na gorący stół”,
  • stretch mini,
  • torebki i worki foliowe:
  • do przechowywania,
  • do segregacji odpadów,
  • na gruz,
  • folie budowlane, rolnicze i ogrodnicze.

Poszczególne produkty sprawdzają się w różnych zastosowaniach. Z tego powodu trafiają w gusta właścicieli przedsiębiorstw z wielu branż. Produkujemy nie tylko folie termokurczliwe, lecz także wiele innych wyrobów. Pozwalają one na bezpieczne pakowanie towarów, ich przenoszenie czy przechowywanie. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów zlecenia.