Producent folii LDPE z Płocka - Folbur

FOLBUR jest firmą produkcyjno-handlową, która działa na rynku tworzyw sztucznych od 1990 r. Jesteśmy jednym z czołowych producentów wyrobów z folii w centralnej Polsce. Nasza siedziba znajduje się w bliskiej okolicy Płocka. Specjalizujemy się w wytwarzaniu folii i opakowań, które są przeznaczone dla wielu gałęzi przemysłu. Oferowane przez spółkę folie znajdują zastosowanie w branżach: spożywczej, przetwórczej, budowlanej, chemicznej, odzieżowej. Realizujemy również zamówienia od klientów indywidualnych.

Wykonujemy folie z oryginalnego surowca lub regranulatu, z nadrukiem do pięciu kolorów, dodatkami UV, antypoślizgowymi, antystatycznymi, perforacją bądź mikroperforacją. Nasze opakowania foliowe, taśmy, worki i torebki uzyskały atest wydany przez Państwowy Zakład Higieny. Dlatego mogą być przeznaczone do pakowania produktów spożywczych i bezpośredniego kontaktu z żywnością.

Dzięki stałej kontroli produkcji, kompetentnej kadrze pracowników i szybkiej realizacji zamówień zgromadziliśmy już duże grono stałych odbiorców.

Taśmy i folie – nasza oferta

Poniżej przedstawiamy ogólny zarys oferowanych przez nas typów opakowań foliowych:

  • folia termokurczliwa i opakowaniowa LDPE w postaci rękawa, półrękawa foliowego i taśmy,
  • folia stretch ręczna, folia stretch maszynowa, stretch spożywczy oraz stretch mini (tzw. miniwrap),
  • torebki i worki foliowe do pakowania żywności, odzieży, dla przemysłu,
  • folia budowlana,
  • folia osłonowa, folia pryzmowa, folia ogrodnicza, folia basenowa, folia do sianokiszonki.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.