FOLIE BUDOWLANE - PŁOCK

Folie budowlane znajdują szereg zastosowań na każdym etapie realizacji inwestycji – począwszy od zabezpieczenia fundamentów i wylewek przed wilgocią, poprzez ochronę sprzętu budowlanego, aż po zabezpieczenie dachu. Szeroki zakres temperatur roboczych sprawia, że folie budowlane mogą być z powodzeniem stosowane niemal w dowolnych warunkach atmosferycznych, niezależnie od pory roku. Są bardzo elastyczne, wytrzymałe i odporne na rozerwania.

Właściwości nawojów standardowych folii budowlanych:

- 4/25 TYP 200 czarna
- 5/20 TYP 200 czarna
- 6/33 TYP 200 czarna

- 2/50 TYP 200 żółta dachowa
- 6/33 TYP 300 czarna

- 8/33 TYP 300 czarna

 

Nasze folie budowlane są odporne na działanie wielu czynników. Pozwalają na swobodne stosowanie bez względu na etap prowadzonych prac. Nadają się idealnie do zabezpieczania budynków w stanie surowym. Umożliwiają również chronienie maszyn wykorzystywanych na budowie przed wilgocią, która może być dla  nich bardzo niebezpieczna.
Folie budowlane są dostępne w wielu odsłonach. Umożliwiają one dostosowanie do potrzeb danego użytkownika. Są to produkty o różnych wymiarach. Do ich tworzenia wykorzystujemy sprawdzone surowce, które pozwalają na uzyskanie niepowtarzalnej funkcjonalności. Zajmujemy się również tworzeniem wielu innych wyrobów foliowych. Sprawdzają się one doskonale w licznych branżach, nie tylko w przypadku firm budowlanych.

W ofercie są dostępne również:

Realizujemy zlecenia dla Klientów z różnych branż. Ustalamy szczegóły indywidualnie, dlatego jesteśmy otwarci na ewentualne modyfikacje produktów. Dbamy o wykonanie zleceń z dbałością o najmniejsze detale. Nasze wyroby cechują się wysoką jakością wykonania, a ich szeroki wybór pozwala na dostosowanie do potrzeb danego Klienta. Zapraszamy do kontaktu. Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące oferty.