RĘKAWY FOLIOWE - PŁOCK

Produkcja rękawów foliowych to początkowy etap tworzenia worków. Z obu stron mają one bowiem otwory. Pozwalają na zapakowanie konkretnych przedmiotów produkowanych przez daną firmę. Zapewniają wytrzymałość, dlatego umożliwiają bezpieczne przechowywanie czy transportowanie dowolnych towarów. Występują w wielu wersjach dostosowanych do wymiarów danego produktu.
 
Rękawy foliowe LDPEznajdują swoje zastosowanie w maszynach produkujących worki i reklamówki czy w automatach. Są one swego rodzaju półproduktem, pozwalającym na wykorzystanie na kolejnych etapach pakowania danego wyrobu. Jeśli chodzi o rękawy LDPE, produkcjaw naszej firmie bazuje na zastosowaniu nowoczesnych technik. Dostosowujemy wymiary gotowych produktów do potrzeb danego Klienta.
 
Rękaw foliowy może mieć dowolne wymiary. Z tego powodu tak ważne jest przedstawienie nam swoich potrzeb. Tworzymy bowiem różne towary, w tym także taśmy foliowe czy półrękawy. Każdy wyrób cechuje się wysoką jakością wykonania. Jako producent rękawów foliowych wiemy, że ich wytrzymałość ma ogromne znaczenie. Takie produkty pozwalają również na łatwe zidentyfikowanie zawartości, co niekiedy jest bardzo ważne.
 
Rękaw foliowy LDPE może występować w wersji prostej i z zakładkami. Do jego tworzenia stosuje się folię matową lub całkowicie przeźroczystą.
 

Producent półrękawów foliowych LDPE

Zobacz również: woreczki foliowe

Półrękawy foliowe są przecięte wzdłuż krawędzi bocznej. Pozwalają one zatem na rozłożenie i dostosowanie do wymiarów konkretnego produktu. Na takiej powierzchni można nadrukować dowolne motywy, dostosowane do szczegółów działalności danej firmy. Podobnie jak rękawy, występują one w wersji prostej lub z zakładkami.

Półrękawy foliowe LDPEznajdują swoje zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu. Pozwalają na pakowanie produktów przemysłowych oraz spożywczych. Najlepiej sprawdzają się zastosowane w zgrzewarkach kątowych. Półrękaw foliowy LDPE może mieć różne wymiary, dostosowane do parametrów maszyny.