TAŚMY FOLIOWE - PŁOCK

Taśma foliowa jest niezbędna do pakowania różnych towarów. Niskociśnieniowy polietylen sprawia, że takie produkty są wytrzymałe, a zarazem funkcjonalne. Sprawdzają się doskonale w przypadku wielu gałęzi przemysłu. Taśmy foliowe stworzone z myślą o żywności mają odpowiednie atesty. Dzięki temu pozwalają one na bezpieczne korzystanie.

Taśma LDPE może mieć różne wymiary. Jesteśmy w stanie dostosować ich szerokość czy długość materiału na rolce do Państwa potrzeb. Produkujemy również różnego rodzaju worki foliowe przydatne w pakowaniu dowolnych towarów. Nasza oferta jest naprawdę szeroka, dlatego z łatwością dobierzemy odpowiednie rozwiązanie do potrzeb danego przedsiębiorstwa. Jako producent taśm foliowych dbamy o to, by dostępne produkty cechowały się wysoką jakością, pozwalając na stosowanie w dowolnych warunkach.

Taśmy LDPE niekiedy są stosowane również w połączeniu z automatami pakującymi. Wówczas muszą być dostosowane do parametrów danej maszyny. Jeśli chodzi o taśmy foliowe, produkcja zakłada wykonanie ich w wersji przeźroczystej lub kolorowej. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów konkretnego zlecenia. Na tej podstawie będziemy mogli zaproponować najlepsze rozwiązanie w danym przypadku.

Zobacz również: folie termokurczliwe